У Шепетівці підвищать тарифи на проїзд у громадському транспорті
У Шепетівці запроваджують нові тарифи на проїзд у громадському транспорті з 1 червня. Це рішення було ухвалене під час засідання виконавчого комітету 18 травня, про що повідомила Шепетівська міська рада.
Згідно з новими тарифами, вартість проїзду у межах міста становитиме 20 гривень, а до села Судилків та Д/к «Імпульс» — 23 гривні. В міській раді пояснили, що основною причиною підвищення тарифів є значне здорожчання паливно-мастильних матеріалів.
Варто зазначити, що востаннє тарифи були кориговані у вересні 2025 року, коли вартість проїзду зросла до 15 гривень по місту та 18 гривень на приміських маршрутах.
Зміни в інших містах
На тлі підвищення цін на пальне, у деяких містах Хмельниччини вже в квітні були введені нові тарифи на проїзд. Зокрема, у Кам’янці-Подільському було ухвалене тимчасове рішення про збільшення вартості проїзду у громадському транспорті, що обслуговується приватними перевізниками: квиток, придбаний за готівку, тепер коштує 20 гривень, для студентів та школярів — 13 гривень. У свою чергу, вартість проїзду в муніципальному транспорті залишилася на рівні 10 гривень.
Також зміни торкнулися Старокостянтинова, де проїзд у громадському транспорті тепер коштує 20 гривень, для школярів – 10 гривень.
У Хмельницькому питання про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті наразі розглядається, але остаточного рішення ще не прийнято.
Цікаві новини для Вас:
- В Ізяславі попрощалися з бійцем Нацполіції «Лють», який загинув на Донеччині
- На Хмельниччині затримали водія зі смертельної дозою алкоголю в крові
- Мешканці Хмельниччини скоїли вбивство з особливою жорстокістю
- На Хмельниччині знеструмлені 23 населені пункти
- Підпільне виробництво вейп-рідин у ТЦ Хмельницького: вилучено товару на 14,5 млн грн