Відключення світла

У Камʼянці-Подільському застосовано аварійні відключення світла

31 березня у Кам’янці-Подільському застосували аварійні відключення світла.

Про це повідомили у телеграм-каналі «Камʼянець LIVE», передає Кам’янець24.

Аварійні відключення світла не мають чіткого графіку та переліку вулиць. Мешканців міста закликають завжди мати альтернативні засоби енергії на такі випадки.

Енергетики вже намагаються виправити ситуацію на мережі. Ремонтні роботи триватимуть орієнтовно до 19:00.

Після звершення всіх робіт, електроенергії повернуть у будинки Кам’янця.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок