У Кам’янці-Подільському молодик силою заволодів автомобілем: підозрюваного затримали
У Кам’янці-Подільському правоохоронці затримали 21-річного чоловіка, якого підозрюють у насильницькому заволодінні автомобілем місцевого жителя.
Про це повідомили у поліції Хмельницької області, передає Кам’янець24.
Інцидент стався вночі 14 грудня, близько першої години.
За інформацією поліції, до правоохоронців звернувся 19-річний мешканець міста, який повідомив про напад. За попередніми даними, малознайомий чоловік застосував фізичну силу, після чого заволодів автомобілем «ВАЗ 21099» та зник з місця події.
Як встановили слідчі, перед інцидентом між чоловіками виник конфлікт. Підозрюваний звертався з проханням підвезти його додому, однак отримав відмову. Після цього він на таксі наздогнав автомобіль потерпілого на одному з перехресть міста, напав на водія, змусив його разом із пасажирами покинути салон та поїхав на викраденому авто.
Вже за кілька годин поліцейські встановили місцезнаходження зловмисника — його виявили поблизу однієї з автомийок у Кам’янці-Подільському. Чоловіка затримали у процесуальному порядку.
Слідчі повідомили йому про підозру за частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України — незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане з насильством. Крім того, патрульні оформили адміністративний протокол за статтею 130 КУпАП — керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.
Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Правоохоронці клопочуть про тримання його під вартою.
Цікаві новини для Вас:
- Прощання з Захисником України Володимиром Вилкою відбулося у Кам’янці-Подільському
- Відключення гарячої води у Кам’янці-Подільському 17 грудня: адреси
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 5 лютого
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 25 лютого
- У Кам’янець-Подільський повертаються двоє воїнів «На щиті»