У Кам’янці-Подільському 19 листопада проводитимуть дезінфекцію водопровідних мереж
19 листопада у Кам’янці-Подільському будуть проводити планове промивання та дезінфекцію водопровідних систем міста.
Про це повідомили на сторінці КП «Міськтепловоденергія», передає Кам’янець24.
У цей період питна вода тимчасово міститиме підвищену концентрацію дезінфікуючої речовини, що робить її непридатною для вживання та приготування їжі. Тому рекомендується використовувати запас питної води.
Дезінфекція водопровідних мереж триває з 7:00 та завершиться о 20:00. У селищі Першотравневе, через віддаленість мереж, процес знезараження триватиме до 20 листопада.
Для ефективної дезінфекції внутрішньобудинкових мереж у підприємстві просять відкрити крани та пропустити невелику кількість води.
Цікаві новини для Вас:
- У Кам’янці-Подільському не завжди лунатиме тривога при загрозі БпЛА: як змінюється сповіщення
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 8 січня
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 13 грудня
- Прогноз погоди у Кам’янці-Подільському на 9 та 10 вересня
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському 8 листопада