У Хмельницькому жінка, що випала з вікна багатоповерхівки, перебуває в реанімації
Правоохоронні органи з’ясовують деталі події, яка сталася 21 червня в одній з багатоповерхових будівель на Хмельниччині. До медичного закладу була госпіталізована 25-річна жінка, що випала з вікна на четвертому поверсі. Про це повідомила Інна Глега, начальниця сектору комунікації Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області.
На даний момент слідчі працюють над збором свідчень, опитуючи сусідів будинку, де відбулася ситуація. На основі зібраних даних буде ухвалено рішення щодо правової кваліфікації інциденту.
За словами заступника директора з анестезіології, реанімації та екстреної невідкладної допомоги Хмельницької обласної лікарні Костянтина Креньова, жінка знаходиться в важкому стані у відділенні екстреної медичної допомоги.
«Стан вкрай важкий. Наразі стабілізувати жінку не вдається», — зазначив лікар.
Цікаві новини для Вас:
- На Хмельниччині перекинувся мотоцикл: постраждали водійка-підліток і пасажир
- На Хмельниччині у ставку потонув 12-річний хлопець
- На Хмельниччині двоє підлітків загинули у ДТП
- На Хмельниччині сталася масштабна аварія: загинули троє людей
- Остаточна крапка в декомунізації: на Хмельниччині демонтували останнього Леніна