У Хмельницькому маршрутки переходять на безготівкову оплату: коли старт
У Хмельницькому розпочали впровадження системи безготівкової оплати в громадському транспорті. Зокрема, у маршрутних таксі вже встановлюють валідатори.
Про це повідомив заступник міського голови Микола Ваврищук, передає Кам’янець24.
Більшість транспортних засобів планують обладнати відповідними пристроями протягом березня.
Очікується, що тестування нової системи стартує приблизно у квітні. На перехідному етапі пасажири матимуть змогу обирати спосіб оплати проїзду: як готівкою, так і за допомогою безготівкових інструментів.
У міській владі наголошують, що запровадження валідаторів є частиною поступового переходу до повністю безготівкової системи оплати, до якої мешканців планують адаптувати поетапно.
Цікаві новини для Вас:
- Нові тарифи у Хмельницькому: скільки коштує проїзд у тролейбусах та автобусах
- На Хмельниччину повертаються загиблі воїни
- Суд зобов’язав стоматологію на Хмельниччині повернути кошти пацієнту
- Експосадовицю банку підозрюють у викраданні 5,5 млн грн у сімей загиблих військових
- Орденами «За мужність» посмертно нагородили двох воїнів з Хмельниччини