В

У Хмельницькій області попрощалися з двома Героями

Сьогодні, 8 травня, у Хмельницькому відбулося прощання з В’ячеславом Демідою, який загинув 2 травня.

В’ячеслава мобілізували до війська кілька місяців тому, і він проходив службу у 129-й окремій важкій механізованій бригаді. За словами рідних та друзів, він був чуйною, доброзичливою та працьовитою людиною.

В’ячеслав був успішним сім’янином та господарем.

«Ми працювали з його мамою. Досить довго дружили, наші чоловіки також були знайомі. Він виростав дуже лагідним хлопцем. Хвороби не дозволяли йому служити в армії, але потім, на роботі, його забрали. Проходив службу біля Сум, на складах», — розповідає знайома воїна Антоніна у коментарі ТРК “Місто”.

«Це був справжній роботяга. Завжди на роботі, або вдома налагоджував все на дачі. Часто приходив до нас на свята. Відмінна людина. Він пробув в армії близько трьох місяців. Тепер він залишив дружину, сина та невістку. Молодий, звісно», — ділиться інформацією знайомий В’ячеслава Деміди Сергій.

В’ячеславу було 51 рік. Поховання відбулося на кладовищі в Раковому.

Цього ж дня хмельничани провели в останню путь Олександра Гандзюка, який загинув 3 травня на Чернігівщині, проходячи службу у 1-му прикордонному загоні Державної прикордонної служби.

«Він був доброю, щирою людиною та гарним сусідом. Переїхав до Хмельницького, побудував дім і створив комфортні умови для родини. У нього є дружина, син, мати, сестра… Важко усвідомити, що його нема», – коментує подруга захисника Євгенія Лисько.

«Олександр завжди був усміхненим, відкритою людиною. Не можуть повірити, що його більше немає. Дуже важко, не можемо прийняти цю втрату», — говорить родичка воїна Лілія.

Олександру Гандзюку назавжди залишився 52… Поховання відбулося на Алеї Слави.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок