Обмін полоненими

П’ятеро військових із Хмельницької області повернулися з полону 19 квітня

У межах чергового обміну військовополоненими, що відбувся в суботу, 19 квітня, з російського полону було визволено п’ятьох військовослужбовців із Хмельницької області.

Про це повідомив очільник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін, передає Кам’янець24.

За наявною інформацією, серед звільнених — троє захисників із Хмельницького району, ще один з Кам’янець-Подільського району та один з Шепетівського. Усі вони нарешті повернулися додому після довгого перебування в неволі.

Це частина масштабного обміну, під час якого Україна повернула 277 своїх захисників. Серед них – військовослужбовці Збройних сил України, Нацгвардії, прикордонної служби та Держспецтранспорту.

Повернення наших воїнів додому — це завжди радість і водночас нагадування, що боротьба триває, а кожен наш полонений має бути повернений.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок