На Хмельниччині судили винуватця ДТП, в якій загинуло двоє підлітків
Розслідування щодо справи загибелі в ДТП двох підлітків тривало 4 роки.
Про це повідомили у поліції Хмельницької області, передає Кам’янець24.
Смертельна аварія сталася 23 жовтня 2020 року у місті Волочиськ. Водій автомобіля Honda CR-V у нетверезому стані зіткнувся з «ВАЗ 2101». Водій останнього отримав травми та був госпіталізований. Його пасажири 14 та 15 років також потрапили до лікарні, однак один з них помер того ж вечора, а другий на наступний день.
Нещодавно справа щодо загибелі підлітків нарешті була розглянута. Водія визнали винним та призначили йому покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.
Цікаві новини для Вас:
- На Хмельниччині лікарка та директорка клініки могли надавати фіктивні послуги
- Рекультивація полігону в Хмельницькому: на якому етапі роботи наразі реалізується проект
- На Хмельниччині вводять обмеження на в’їзд до населеного пункту з АЕС
- Виїзд за кордон з дітьми у 2026 році: важливі правила для батьків
- До Хмельницького повертається з полону захисник «Азовсталі»