Місце трагедії

На Хмельниччині 12-річний хлопчик загинув на залізниці: подробиці трагедії

На Хмельниччині сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода за участю дитини. Хлопчик 12 років, керуючи мопедом, виїхав на залізничну колію, де зіткнувся з дрезиною. Від отриманих травм дитина померла на місці події.

Про це повідомили у поліції Хмельницької області, передає Кам’янець24.

Трагічний випадок трапився вдень 23 червня на залізничному перегоні між Скібневим і Ярмолинцями, поблизу села Шевченкове Ярмолинецької громади. За попередньою інформацією, підліток перетинав залізничний переїзд, який не мав сигналізації та шлагбаума. У цей момент по колії рухалася дрезина, якою керував 39-річний чоловік із Хмельницького.

Внаслідок зіткнення дитина отримала тяжкі тілесні ушкодження, які виявилися несумісними з життям. На жаль, врятувати хлопчика не вдалося – він помер ще до прибуття медиків.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 276 частиною 3 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людини. Слідчі з’ясовують усі обставини події, щоб встановити повний перебіг трагедії.

Такі випадки вкотре нагадують про важливість дотримання правил безпеки на залізничних переїздах, особливо на нерегульованих ділянках. Відсутність належної інфраструктури, а також неуважність під час руху можуть мати трагічні наслідки.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок