Вирок суду

Мешканця Старокостянтинова судили за ігнорування повісток: як його покарали

У Старокостянтинові, що на Хмельниччині, чоловіка засудили до трьох років ув’язнення за ухилення від мобілізації. Він тричі проігнорував повістки, не з’явившись до територіального центру комплектування.

Про це йдеться у вироку Старокостянтинівського районного суду, передає Кам’янець24.

Як з’ясувало слідство, у серпні-вересні 2024 року громадянин отримував виклики, проте свідомо уникав прибуття до ТЦК. Під час судового засідання він пояснював свою відсутність проблемами з тиском і не погоджувався з висновком військово-лікарської комісії щодо придатності до служби.

Суд визнав такі дії умисним ухиленням від мобілізації та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок