Мешканця Старокостянтинова судили за ігнорування повісток: як його покарали
У Старокостянтинові, що на Хмельниччині, чоловіка засудили до трьох років ув’язнення за ухилення від мобілізації. Він тричі проігнорував повістки, не з’явившись до територіального центру комплектування.
Про це йдеться у вироку Старокостянтинівського районного суду, передає Кам’янець24.
Як з’ясувало слідство, у серпні-вересні 2024 року громадянин отримував виклики, проте свідомо уникав прибуття до ТЦК. Під час судового засідання він пояснював свою відсутність проблемами з тиском і не погоджувався з висновком військово-лікарської комісії щодо придатності до служби.
Суд визнав такі дії умисним ухиленням від мобілізації та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Цікаві новини для Вас:
- На Хмельниччині міського голову підозрюють у махінаціях з дронами для армії
- Трагедія на залізниці у Волочиську: юнака вразило струмом
- Новий курорт на Бакоті з яхт-клубами та апарт-готелями обійдеться до пів мільярда доларів
- Графік відключення світла на Хмельниччині на 2 липня
- Прогноз погоди для Хмельницької області на 3 і 4 серпня