Мешканців Кам’янець-Подільського закликають відмовитися від бойлерів
Мешканці Кам’янець-Подільського масово встановлюють у своїх домівках бойлери. Комунальники просять відмовитися від нагрівання води за рахунок світла.
Про це йдеться на сайті КП «Міськтепловоденергія», передає Кам’янець24.
У Кам’янець-Подільському багато років поспіль були проблеми з централізованим гарячим водопостачанням, через що мешканці почали встановлювати бойлери. На сьогоднішній день проблеми вже немає, тоді як бойлери використовують майже половини від усієї електроенергії в місті.
Завдяки спільним зусиллям міського голови та депутатів, місто отримало когенераційні установки від партнерів з USAID. Це обладнання забезпечить цілорічне постачання гарячої води мешканцям.
Важливо відзначити, що робота цих установок не залежить від графіку подачі електроенергії. Навіть у періоди, коли електропостачання обмежене кількома годинами на добу, гаряча вода буде доступна цілодобово.
Цікаві новини для Вас:
- У Кам’янці-Подільському оштрафували поліцейського за хабар у 10 тисяч гривень
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 28 січня
- У Кам’янці-Подільському жінка опинилася під завалами
- Двох мешканців Кам’янеччини засудили за ухилення від мобілізації
- У Кам’янці-Подільському не завжди лунатиме тривога при загрозі БпЛА: як змінюється сповіщення