Мешканці Кам’янець-Подільська скаржаться на засміченість міста
Мешканці Кам’янець-Подільська звернулися до міської влади зі скаргою на КП «Спецкомунтранс».
Про це повідомили у виданні «Поділля», передає Кам’янець24.
Люди повідомили, що у контейнерах накопичується велика кількість сміття, а комунальники не поспішають його вивозити. Кожного дня кількість сміття збільшується, тому що мешканцям немає куди його дівати, а порожніх контейнерів не з’являється.
Кам’янчани зазначили, що тарифи на вивіз сміття збільшилися, тоді як місто засмічене. У департаменті житлово-комунального господарства відповіли мешканцям, що готові їм допомогти вивезти сміття, якщо люди самі знайдуть місце для побутових відходів.
Цікаві новини для Вас:
- У Кам’янці-Подільському відкрили меморіальні дошки загиблим захисникам
- 6 березня у Кам’янці-Подільському відключать воду: адреси
- У Кам’янець-Подільскому продали завод з виробництва кабелю «Пакт» за 18,2 млн грн
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 2 січня
- На Хмельниччині військові отримували «бойові» за ремонт будинка