Відсутність вивезення сміття

Мешканці Кам’янець-Подільська скаржаться на засміченість міста

Мешканці Кам’янець-Подільська звернулися до міської влади зі скаргою на КП «Спецкомунтранс».  

Про це повідомили у виданні «Поділля», передає Кам’янець24.

Люди повідомили, що у контейнерах накопичується велика кількість сміття, а комунальники не поспішають його вивозити. Кожного дня кількість сміття збільшується, тому що мешканцям немає куди його дівати, а порожніх контейнерів не з’являється.

Кам’янчани зазначили, що тарифи на вивіз сміття збільшилися, тоді як місто засмічене. У департаменті житлово-комунального господарства відповіли мешканцям, що готові їм допомогти вивезти сміття, якщо люди самі знайдуть місце для побутових відходів.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок