Реабілітаційне обладнання розроблене французькою компанією

Медзаклад у Кам’янці-Подільському отримав реабілітаційне обладнання на 165 тисяч євро

Реабілітаційне відділення, яке функціонує в лікарні Кам’янець-Подільської тергромади, отримало нове сучасне реабілітаційне обладнання. Загальна вартість цих апаратів становить 165 тисяч євро, проте вони надійшли до міста безкоштовно в рамках партнерства з Міністерством охорони здоров’я України та французькими колегами. Про це повідомив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

Обладнання, яке поповнило медичний заклад у Кам’янці-Подільському, розроблене французькою компанією Dessintey. До його складу входять:

  • IVS3 — для реабілітації верхніх кінцівок;
  • IVS4 — для реабілітації нижніх кінцівок;
  • 2 комплекси SRT5 — для управлінської самостійної реабілітації пацієнтів.

Обладнання планується використовувати у реабілітаційному відділенні.

«Три роки тому ми відкрили реабілітаційне відділення, а сьогодні бачимо, як воно розвивається, розширює свої можливості та отримує обладнання європейського рівня. Це стане суттєвою підтримкою для тих, хто відновлюється після поранень, ампутацій, інсультів або складних травм. Наша мета — забезпечити пацієнтам якісну реабілітацію в Кам’янці-Подільському, ближче до їхніх домівок та родин. Ветеранська політика та якісна реабілітація наших Захисників, ветеранів і людей після тяжких травм є одним із головних пріоритетів нашої громади», – підкреслив міський голова.

Нагадаємо, цьогоріч у Кам’янці-Подільському запрацював Центр протезування.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок