Кам’янчанка втратила майже 270 тисяч гривень через шахрайство при купівлі авто онлайн
Жителька Кам’янця-Подільського стала жертвою шахрайства під час спроби придбати автомобіль через Інтернет. За повідомленням сектору комунікації Національної поліції у Хмельницькій області, жінка віком 43 роки виявила оголошення про продаж автівки, що імпонує їй, на одному з веб-сайтів. Зв’язавшись із продавцем, вона отримала запевнення, що для доставки, митного оформлення та підготовки документів необхідно спершу переказати половину суми вартості автомобіля.
Кам’янчанка виконала цю умову та перерахувала кошти на вказаний рахунок. Але після отримання грошей зв’язок із псевдопродавцем було втрачено.
У зв’язку з цим фактом порушено кримінальне провадження за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі триває встановлення всіх обставин справи.
Цікаві новини для Вас:
- У Хмельницькому горів готельно-ресторанний комплекс
- Банки в Україні можуть блокувати картки навіть за перекази від рідних
- На Хмельниччині з’явився чат-бот для ветеранів та їхніх родин
- У квітні мешканці Хмельниччини отримають додаткову платіжку за газ
- У Нацполіції розповіли про масштабну аферу в соцмережі