Обмін полоненими

Хмельниччина зустрічає своїх: шестеро військових повернулися з полону

Під час обміну військовополоненими 24 квітня додому повернулися шестеро захисників із Хмельницької області. Загалом цього дня вдалося звільнити 193 українських військових.

За інформацією обласної військової адміністрації, серед звільнених є троє військових із Шепетівського району, двоє з Хмельницького району та один із Кам’янецького напрямку.

Цього разу з полону повернули представників різних підрозділів. Серед них військовослужбовці Збройних сил України, десантники, бійці Військово-Морських Сил, територіальної оборони, Національної гвардії, Національної поліції, прикордонники та представники Державної спеціальної служби транспорту. Окрім рядового та сержантського складу, серед звільнених є й офіцери.

Більшість військових до цього утримували на території Чечні. Після повернення всі вони проходитимуть медичне обстеження, відновлення здоров’я та психологічну реабілітацію. Також передбачені відповідні державні виплати.

Організація обміну відбулася за участі міжнародних партнерів, зокрема за підтримки США та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок