До бюджету Кам’янець-Подільського повернуто понад 1 мільйон гривень
Кам’янець-Подільська окружна прокуратура сприяла тому, щоб до бюджету громади було стягнуто понад мільйон гривень за використання земельної ділянки державної власності без належних документів.
Прокурори з’ясували, що одному зі столичних підприємств належав комплекс будівель та споруд загальною площею понад 3 тисячі квадратних метрів, розташований у Кам’янці-Подільському. Протягом 2021-2024 років це підприємство використовувало земельну ділянку площею 0,7 гектара без укладення договору оренди та сплати відповідних платежів.
Внаслідок цього місцевий бюджет зазнав втрат у розмірі понад 1 мільйон гривень. З метою захисту інтересів держави прокуратура подала позов до суду з вимогою стягнути ці кошти, які підприємство неправомірно зберігало.
Суд повністю підтримав позицію прокуратури та задовольнив позов. Наразі рішення суду реалізовано, і кошти вже надійшли до місцевого бюджету.
Цікаві новини для Вас:
- У Кам’янець-Подільському судитимуть неповнолітнього за смертельну аварію
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському на 29 серпня
- Відключення світла у Кам’янці-Подільському 21 листопада: графіки
- У Кам’янці-Подільському перенесуть стихійний ринок
- Загибель на Харківщині: у Кам’янці-Подільському попрощалися з військовою