До бюджету Кам’янеччини повернуто понад 1 мільйон гривень

До бюджету Кам’янець-Подільського повернуто понад 1 мільйон гривень

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура сприяла тому, щоб до бюджету громади було стягнуто понад мільйон гривень за використання земельної ділянки державної власності без належних документів.

Прокурори з’ясували, що одному зі столичних підприємств належав комплекс будівель та споруд загальною площею понад 3 тисячі квадратних метрів, розташований у Кам’янці-Подільському. Протягом 2021-2024 років це підприємство використовувало земельну ділянку площею 0,7 гектара без укладення договору оренди та сплати відповідних платежів.

Внаслідок цього місцевий бюджет зазнав втрат у розмірі понад 1 мільйон гривень. З метою захисту інтересів держави прокуратура подала позов до суду з вимогою стягнути ці кошти, які підприємство неправомірно зберігало.

Суд повністю підтримав позицію прокуратури та задовольнив позов. Наразі рішення суду реалізовано, і кошти вже надійшли до місцевого бюджету.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок