Більше автобусів і менші інтервали: нововведення у Кам’янці-Подільському
У Кам’янці-Подільському вирішили трохи розвантажити громадський транспорт і додали більше рейсів на популярних маршрутах. З 21 квітня на лініях №21 та №23 тепер працює по три автобуси.
Завдяки цьому кількість рейсів зросла – кожен маршрут виконує по п’ять поїздок на день. Відповідно, чекати транспорт доводиться менше, а інтервали між автобусами скоротилися.
На цьому зміни не завершуються. Уже з 1 травня в місті планують запустити новий маршрут №24, що має ще більше покращити транспортне сполучення.
У комунальному транспорті продовжує діяти безготівкова оплата. Вартість проїзду залишається незмінною – 10 гривень.
Втім, пасажирів попереджають: графік руху може іноді змінюватися. Причиною можуть бути дорожня ситуація або технічні моменти, тому невеликі затримки не виключені.
Цікаві новини для Вас:
- Кам’янчанин отримав вирок за крадіжку мобільних телефонів
- У Кам’янець-Подільську затопило під’їзд будинку
- Удар ножем у груди: мешканця Кам’янця-Подільського судитимуть за замах на військового
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському 31 жовтня
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 20 лютого