38-річна мешканка Кам’янця-Подільського обікрала транспорт і комунальників
У Кам’янці-Подільському 38-річна місцева жителька вчинила серію крадіжок.
Про це повідомили у поліції Хмельницької області, передає Кам’янець24.
Спочатку вона забрала два акумулятори з вантажного автомобіля. За кілька днів проникла на територію автовокзалу, де з одного з автобусів викрала тахограф та інші запчастини. Згодом зловмисниця дісталася до ангару комунального підприємства й винесла звідти бензопилу.
Викрадене майно жінка продала, але частину речей правоохоронці змогли розшукати та вилучити. Підозрювану затримали.
Цікаві новини для Вас:
- У Кам’янці-Подільському поліція затримала 17-річну закладчицю
- У Кам’янець-Подільську безхатько до смерті побив чоловіка
- На Кам’янеччині сталася ДТП: є загиблі та травмовані
- У Кам’янець-Подільську чоловік побив громадянина за російську мову
- У Кам’янці-Подільському студенти врятували жінку від самогубства