Затримання

38-річна мешканка Кам’янця-Подільського обікрала транспорт і комунальників

У Кам’янці-Подільському 38-річна місцева жителька вчинила серію крадіжок.

Про це повідомили у поліції Хмельницької області, передає Кам’янець24.

Спочатку вона забрала два акумулятори з вантажного автомобіля. За кілька днів проникла на територію автовокзалу, де з одного з автобусів викрала тахограф та інші запчастини. Згодом зловмисниця дісталася до ангару комунального підприємства й винесла звідти бензопилу.

Викрадене майно жінка продала, але частину речей правоохоронці змогли розшукати та вилучити. Підозрювану затримали.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок