20-річний житель Кам'янеччини побив школяра

20-річний житель Кам’янця-Подільського побив школяра на Хмельниччині

Прокурори Окружної прокуратури міста Хмельницького підготували обвинувальний акт щодо 20-річного жителя Кам’янець-Подільського району у справі про хуліганство (ч. 1 ст. 296 КК України).

Слідство встановило, що в лютому 2026 року чоловік зайшов до навчального закладу в місті Хмельницькому і, під час уроку, з хуліганських спонукань завдав декілька ударів 16-річному учню.

Навіть після того, як потерпілий впав на підлогу, обвинувачений продовжив його бити. Дії порушника були припинені присутніми в класі особами.

В результаті нападу неповнолітньому було завдано легких тілесних ушкоджень, які викликали короткочасний розлад здоров’я. Крім того, поведінка обвинуваченого призвела до дезорганізації освітнього процесу в закладі.

Санкція передбачає обмеження волі на термін до п’яти років.

Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, поки її провина не буде доведена в суді.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок