20-річний житель Кам’янця-Подільського побив школяра на Хмельниччині
Прокурори Окружної прокуратури міста Хмельницького підготували обвинувальний акт щодо 20-річного жителя Кам’янець-Подільського району у справі про хуліганство (ч. 1 ст. 296 КК України).
Слідство встановило, що в лютому 2026 року чоловік зайшов до навчального закладу в місті Хмельницькому і, під час уроку, з хуліганських спонукань завдав декілька ударів 16-річному учню.
Навіть після того, як потерпілий впав на підлогу, обвинувачений продовжив його бити. Дії порушника були припинені присутніми в класі особами.
В результаті нападу неповнолітньому було завдано легких тілесних ушкоджень, які викликали короткочасний розлад здоров’я. Крім того, поведінка обвинуваченого призвела до дезорганізації освітнього процесу в закладі.
Санкція передбачає обмеження волі на термін до п’яти років.
Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, поки її провина не буде доведена в суді.
Цікаві новини для Вас:
- На Кам’янеччині сталася ДТП: є загиблий
- У Кам’янці-Подільському на пішохідному переході збили 74-річну жінку: що відомо
- У Кам’янці-Подільському затримали підлітка з амфетаміном: деталі справи
- Графік погодинних відключень у Кам’янці-Подільському 14 листопада
- Прогноз погоди у Кам’янці-Подільському на 14 та 15 вересня