У Кам’янці-Подільському чоловік вчинив самогубство: стрибнув з мосту
У Кам’янці-Подільському сталася трагічна подія: на Новопланівському мосту виявили тіло чоловіка, який, за попередніми даними, самостійно стрибнув униз. Від отриманих травм він загинув на місці.
Про це повідомила інспекторка з комунікації Кам’янець-Подільського районного управління поліції Наталя Вінцарська, передає Кам’янець24.
Правоохоронці з’ясовують особу загиблого. За попередніми даними, це чоловік приблизно 60 років. Перед стрибком він викинув із мосту камуфльований рюкзак.
Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження з позначкою «самогубство», аби встановити всі обставини інциденту.
Цікаві новини для Вас:
- У Кам’янці-Подільському вимкнули гарячу воду: список вулиць
- Відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 30 листопада: графік
- Відключення води у Кам’янці-Подільському 28 січня: адреси
- Графік погодинних відключень у Кам’янці-Подільському сьогодні, 25 грудня
- У Кам’янці-Подільському троє дітей потрапили під колеса автомобіля