На Хмельниччині мати забула немовля в гостях: дитину врятували поліцейські
У Старокостянтинові правоохоронці спільно з працівниками соціальних служб доправили до лікарні 4-місячного хлопчика, якого нетвереза мати залишила у квартирі знайомого.
Про це повідомили у поліції Хмельницької області, передає Кам’янець24.
Зараз малюк перебуває у дитячому відділенні лікарні, де проходить комплексний медичний огляд і отримує необхідну допомогу. Поліцейські вже відвідали дитину — її стан задовільний.
29-річна жінка вже перебуває під наглядом соціальних служб: близько двох років тому у неї вилучили трьох старших дітей. Вона систематично зловживає алкоголем і не виконує своїх батьківських обов’язків.
Повідомлення про зникнення немовляти надійшло до поліції опівночі 5 квітня від жительки одного із сіл Старокостянтинівської громади. Виявилося, що раніше того ж дня мати поїхала разом із дитиною в гості до знайомого в місто.
Після застілля жінка повернулась додому… без сина. У той момент вона перебувала в стані алкогольного сп’яніння і навіть не усвідомлювала, що залишила дитину в чужій квартирі.
Поліцейські оперативно прибули за вказаною адресою. У помешканні немовля плакало, а господар, також нетверезий, не розумів, що йому робити. Хлопчика вилучили та доставили до лікарні.
На жінку складено адміністративний протокол за невиконання обов’язків щодо догляду за дитиною. Соціальні служби вирішуватимуть питання щодо подальшого перебування немовляти.